Asmeninis astrologinis horoskopas greitas būdas suprasti save

Asmeninis astrologinis horoskopas greitas būdas suprasti save

Nuo seniausių civilizacijų iki šių dienų žmonės žiūrėjo į žvaigždes ir stebėjosi paslaptimis apipintais vaizdais. Galbūt todėl Astrologija arba astronomija yra seniausias žinomas mokslas, kuris tyrinėja sąryšį tarp dangaus reiškinių ir žmogiškų reikalų. Ji pagrįsta idėja, kad dangaus kūnų, tokių kaip planetos ir žvaigždės, padėtys ir judesiai gali suteikti įžvalgų apie žmogiškąsias asmenybės savybes, santykius ir netgi numatyti ateities įvykius. Astrologai kuria horoskopus pagrįstus asmenio gimimo data, laiku ir vieta, siekdami aiškinti ir analizuoti šių dangaus kūnų įtaką įvairioms asmenybės gyvenimo sritims.

Tai ne laimingus loterijos skaičius pasakantis įrankis. Tai vienas geriausių būdų žmogui sužinoti, kas jis yra, kur jisyra iš kur jis atėjo. Astrologija atskleidžia CHARAKTERĮ, o charakteris yra likimas. Jei žmogus gali pakeisti savo charakterį, tai žmogus pakeis savo likimą. Pagrindiniai astrologijos panaudojimo būdai yra charakterio analizė, profesinis orientavimas, vaikų horoskopų analizė, kad tėvai galėtų geriau idėja, kaip geriausiai auklėti savo vaikus, ir suderinamumo analizė tarp žmonių.

Astrologija nerodo nieko kito, tik tendencijas. žmogus gali valdyti savo žvaigždes vykdydamas savo valią. Jei jis nusprendžia tekėti su gyvenimo banga, tada tendencijos nurodytos gimimo diagramoje, tam tikru metu turės savo poveikį.

Šiais laikais dangaus paslaptys dažnai pateikiamos per horoskopus. Horoskopai gali nušviesti mūsų kasdienę patirtį ir padėti mums atpažinti, kaip planetų judėjimas, pavyzdžiui, Saturno retrogradas, gali padėti mums atlikti naudingus gyvenimo pokyčius. Tačiau grįžkime atgal: kaip šis planetų buvimo vietos ir judėjimo interpretavimo procesas veikia? Koks yra zodiako ženklo apibrėžimas ir kaip ženklams įtaką daro planetos?

Šie klausimai yra esminiai norint išmokti skaityti savo gimimo diagramą, kuri atskleidžia planetų vietą danguje jūsų gimimo metu. Šios diagramos, dar vadinamos gimdymo diagrama, analizė gali suteikti gilios įžvalgos apie jūsų asmenybę, motyvus ir norus. Pažiūrėkime, kaip susiformavo astrologijos menas ir gimimo diagramų skaitymo amatas ir kaip galite tai pritaikyti savo gyvenime.

Kaip sudaromas asmeninis horoskopas?

Remiantis planetų judėjimu, horoskopai yra astrologo žvaigždžių diagramos interpretacija. Jūsų asmeninis horoskopas priklausys nuo jūsų gimimo diagramos ( kur planetos buvo išsidėsčiusios jūsų gimimo metu ) ir nuo to, kaip dabartiniai reikšmingi planetų judėjimai ( vadinami aspektais ir tranzitais ) veikia jus dabar.

Kas yra astrologiniai aspektai?

Astrologiniai aspektai yra tam tikri kampai, matuojami laipsniais, tarp planetų ar kitų taškų horoskope. Jie gali rodyti įvairias sąveikas ir energijos srautus tarp tų taškų. Aspektai yra svarbūs astrologijoje, nes jie gali atskleisti tam tikras charakteristikas ir įtaką žmogaus gyvenimui.

Štai keletas pagrindinių astrologinių aspektų:

Tai susitikimas tarp dviejų planetų, kai jos yra labai arti viena kitos arba net sutampa. Šis aspektas gali rodyti stiprią sąveiką ir panašumus tarp planetų energijų.

Tai aspektas tarp dviejų planetų, kurios yra 180 laipsnių atstumu viena nuo kitos. Opozicija gali rodyti priešpriešas, iššūkį ar sąveiką tarp priešingų jėgų.

Tai aspektas tarp dviejų planetų, kurios yra 90 laipsnių atstumu viena nuo kitos. Kvadratas dažnai reiškia iššūkius, įtampos ir veiksmo poreikį.

Tai aspektas tarp dviejų planetų, kurios yra 120 laipsnių atstumu viena nuo kitos. Trinas gali rodyti harmoniją, lengvumą ir galimybes.

Tai aspektas tarp dviejų planetų, kurios yra 60 laipsnių atstumu viena nuo kitos. Sekstilis dažnai reiškia palankias galimybes, bendradarbiavimą ir potencialų augimą.

Taip pat yra kitų aspektų, kurie yra retesni arba naudojami specifinėse astrologinėse sistemose. Pvz., kvinkunksas (150 laipsnių) ir pusiau sekstilis (30 laipsnių) taip pat gali būti naudojami tam tikrose interpretacijose.

Kiekvienas aspektas gali turėti savo prasmę ir įtaką gimimo horoskopui. Jų analizė gali padėti astrologui gilintis į žmogaus charakteristikas, santykius su kitais žmonėmis, gyvenimo iššūkius ir potencialą.

Užsisakyk savo asmeninį profesonalų astrologinį horoskopą !

Išgirsk istoriją kurioje pagrindinis herojus esi tu !

Kas yra gimimo diagrama?

Astrologinė gimimo diagrama ( taip pat vadinama natalinė ataskaita ) naudoja tikslią jūsų gimimo datą, laiką ir vietą, kad iš naujo sukurtų akimirką danguje tiksliai jūsų atvykimo į pasaulį momentu. Šio apskrito žemėlapio skyriuose rasite visas planetas ir dangaus objektus, stebimus astrologijoje, kartu su zodiako ženklais, kuriuos jie užėmė.

Kokie yra gimimo diagramos skyriai?

Diagrama suskirstyta į skirtingas dalis – tiksliau, 12. Šie pyrago griežinėliai vadinami „namais“. Klaida yra namus painioti su zodiako ženklais (taip, jų yra 12, bet tai nėra tas pats). Namai yra vaizdinė žemės 24 valandų sukimosi aplink jos ašies išraiška, tai reiškia, kad kiekvienas namas reiškia maždaug dvi valandas.

namup

Be to, kiekvienas namas atspindi skirtingą jūsų gyvenimo sritį. Kai judate per vairą, iš kairės į dešinę, namai pereina iš asmeniškesnių ir apčiuopiamų į tarpasmeninius ir abstrakčius. Žemiau pateikiami keli raktiniai žodžiai kiekvienam namui, padėsiantys susipažinti su gimimo diagramos regionais.

Ką simbolizuoja planetos?

Nors astrologija yra platus, sudėtingas ir labai specializuotas mokslas, pagrindiniai principai yra aiškūs: gimimo diagrama yra dangaus vaizdas jūsų gimimo momentu. Tai atskleidžia tikslią kiekvienos planetos vietą ir kurį žvaigždyną jos užėmė, kai įžengėte į pasaulį. Kai kuriose gimimo diagramose visos planetos yra tame pačiame žvaigždyne; kitose jos plačiai pasklidusios po dangų. Atstumas tarp šių planetų yra svarbus, nes kiekviena iš jų turi savo dangaus funkciją. Pažvelkime į kiekvieną reikšmingą objektą danguje.

Kai kas nors jūsų klausia, koks yra jūsų ženklas, jie klausia apie saulės padėtį jūsų gimimo momentu. Saulė simbolizuoja mūsų pagrindinę esmę. Šis gyvybingas dangaus kūnas reprezentuoja mūsų ego, savęs jausmą, pagrindinę asmenybę ir bendras nuostatas. Saulė valdo Liūto zodiako ženklą – žvalų, dinamišką ugnies ženklą, kuris trykšta drąsa ir teatrališkumu. Norint pereiti arba peržengti zodiako ženklą, reikia maždaug vieno mėnesio.

Mėnulio gravitacinė trauka reguliuoja klimatą ir vandenyno potvynius. Astrologijoje mėnulis reprezentuoja mūsų emocinį vidinį pasaulį. Nors saulė atskleidžia mūsų išorinę patirtį, mėnulis simbolizuoja viską, kas yra po paviršiumi. Tai reiškia dvasinį mūsų pačių privačių asmenybių atsitraukimą. Jis valdo Vėžio zodiako ženklą, jautrų, apsauginį vandens ženklą, kuris apibrėžia puoselėjimą, komfortą ir saugumą. Mėnulis yra greičiausiai judantis dangaus kūnas danguje ir per zodiako ženklą praeina maždaug dvi su puse dienos.

Mažiausia ir slapčiausia Saulės sistemos planeta Merkurijus pavadintas romėnų dievybės, tarnavusios dievų pasiuntiniu, vardu. Astrologijoje tai simbolizuoja bendravimą. Nors mėnulis atspindi mūsų emocijas, ši planeta atspindi logiką ir racionalumą. Merkurijus naudoja savo sumanų intelektą ir nenumaldomą smalsumą analizuodamas, rūšiuodamas ir klasifikuodamas, padėdamas mums sintezuoti ir suformuluoti sudėtingas idėjas. Jis valdo oro ženklą Dvyniai ir Žemės ženklą Mergelė, kiekvienas iš jų reiškia skirtingą Merkurijaus išraiškos pusę: kalbantys Dvyniai yra išvestis, o analitinė Mergelė yra įvestis. Merkurijus per zodiako ženklą užtrunka 13 ar 14 dienų ir grįžta atgal tris ar keturis kartus per metus. Liūdnai pagarsėjęs šios planetos retrogradas sukelia bendravimo nesėkmių, kelionių vėlavimų ir buvusių žmonių žinučių.

Venera, pavadinta kerinčios romėnų deivės vardu, yra gyvybinga planeta, simbolizuojanti grožį, meilę ir gausą. Atpalaiduojanti Venera yra laimingiausia, kai mėgaujasi prabanga: puikūs vynai, ilgos vonios ir aromatingi drėkintuvai dera su Veneros dvasia. Populiarus šios planetos skonis atspindi mūsų susidomėjimą menu ir kultūra, o romantiški jausmai atskleidžia mūsų idealizuotą meilės suvokimą. Tiek žemės ženklą Jautį, tiek oro ženklą Svarstyklėms valdo Venera, kiekvienas iš jų atstovauja skirtingą Veneros išraiškos pusę: jausmingas Jautis yra fizinis, o flirtuojančios Svarstyklės – smegenų. Perėjimas zodiako ženklu užtrunka maždaug nuo keturių iki penkių savaičių ir kas 18 mėnesių grįžta atgal. Veneros retrogrado metu stenkitės nedaryti didelių savo išvaizdos pokyčių, pavyzdžiui, nepasidaryti tatuiruotės ar plastinės operacijos.

Raudonoji planeta yra žinoma kaip zodiako karė. Marsas, pavadintas romėnų karo dievo vardu, simbolizuoja veiksmą, ryžtą ir agresiją. Jo aistringa dvasia dažnai pasireiškia, kai lenktyniaujame siekdami įvykdyti terminą, bėgame skristi arba konkuruojame dėl pasirinktos pozicijos. Marsas yra ugnis po mūsų užpakaliu, suteikianti adrenalino pripildytą energijos užtaisą, kuris skatina judėjimą. Tai taip pat atspindi mūsų fizinę aistrą ir geismą. Ši planeta valdo Aviną, impulsyvų ugnies ženklą, žinomą dėl didelio oktaninio skaičiaus. Marsas per zodiako ženklą užtrunka maždaug nuo šešių iki septynių savaičių, o kas dvejus metus grįžta atgal. Kai jis eina atgal, mums gali kilti sunkumų atsistoti už save arba patirti motyvacijos trūkumą miegamajame.

Didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris arba Dzeusas, graikų mitologijoje, yra žinomas dėl savo milžiniško buvimo. Laimės planeta Jupiteris simbolizuoja sėkmę, filosofiją, gausą ir dvasingumą. Ši dosni planeta valdo plėtrą, skatindama mus plėsti savo veiklos sritį ir plėsti akiratį per filosofiją, dvasingumą ir išsilavinimą. Jis valdo Šaulį – nuotykių trokštantį ugnies ženklą, garsėjantį jaudulio troškimu. Jupiteris pereina per zodiako ženklą maždaug per 12–13 mėnesių ir kiekvienais metais grįžta atgal maždaug 120 dienų. Jos retrogradas dažnai yra filosofinio augimo metas.

Žiedinis dujų milžinas yra susijęs su laiku, taisyklėmis ir apribojimais. Gerą dieną Saturnas simbolizuoja sunkų darbą, profesinius pasiekimus ir tvirtą atsparumą. Tačiau blogą dieną ji gali būti atšiauri ir be emocijų, verčianti mus mokytis per sunkią meilę ir sunkius iššūkius. Nors ši planeta turi keistą būdą parodyti savo meilę, Saturnas turi omenyje mūsų interesus. Jis tiesiog nori, kad žaistume pagal taisykles. Saturnas valdo suplanuotą Ožiaragį, iniciatyvų žemės ženklą, žinomą dėl savo nenuilstamų ambicijų, ir kiekvienam ženklui pereiti reikia maždaug dvejų su puse metų. Kiekvienais metais jis grįžta atgal maždaug 140 dienų. Saturno retrogrado metu gyvenimas gali jaustis labiau ribojantis, todėl turime daugiau dirbti, kad pradėtume projektus.

Uranas yra neįprastas: kaip praneša Mokslo muziejus, tai pirmoji planeta, atrasta teleskopu, vienintelis dangaus kūnas, pavadintas graikų dievybės vardu, ir yra taip pakreiptas apie savo ašį, kad iš esmės sukasi aplink saulę savo šone. Tinkamai, Uranas simbolizuoja technologijas, maištą ir naujoves. Ši revoliucinė planeta nekenčia taisyklių ir visada trokšta padėti novatoriškiems, dinamiškiems pokyčiams. Uranas gali turėti nuostabų poveikį (juk planeta mėgsta šoko vertę). Jis valdo Vandenį, laisvai mąstantį oro ženklą, pripažintą dėl savo ekscentriškumo ir neatitikimo. Uranas užtrunka maždaug septynerius metus, kad perkeltų kiekvieną ženklą, o kiekvienais metais grįžta atgal maždaug 150 dienų. Planetos retrogrado metu mūsų prašoma palikti praeitį ir tęsti gyvenimą.

Ryški žydra Neptūno spalva puikiai papildo jo astrologinę reikšmę. Ši planeta, pavadinta romėnų jūros dievo vardu, valdo magiškas, paslaptingas dvasinės nežinomybės platybes. Kai per vandenyną rieda tirštas rūkas, sunku atskirti vandenį ir dangų. Panašiai Neptūno galia egzistuoja fantazijos ir tikrovės sankirtoje. Gerą dieną Neptūno energija yra nepaprastai kūrybinga ir stipri psichika. Tačiau blogą dieną ji gali tapti kliedesine ir pabėgusia. Kai pajusite Neptūno įtaką, tyrinėkite savo vaizduotę, bet nepamirškite išmesti inkaro: niekada nenorite pasiklysti jūroje. Ši planeta valdo Žuvis – intuityvų vandens ženklą, pripažintą dėl neįtikėtinos vaizduotės ir psichinių galių. Kiekvienam ženklui planeta praeina maždaug 14 metų, o kiekvienais metais grįžta atgal maždaug 150 dienų. Neptūno retrogrado metu paslaptys atskleidžiamos, todėl nemėginkite išsisukti nuo dviveidiško elgesio.

Nors šis ledinis dangaus kūnas neatitiko astronominio planetos apibrėžimo, pagal astrologinius standartus Plutonas vis dar yra tikrai didelis dalykas. Tai simbolizuoja galią, transformaciją, sunaikinimą ir atsinaujinimą. Plutono galia, pavadinta romėnų požemio dievo (graikų mitologijoje „Hadas“) vardu, glūdi tamsoje. Ši viliojanti planeta sklandžiai slysta į sudėtingas infrastruktūras, tyliai transformuodama sistemas iš vidaus. Plutonas mums primena, kad norėdami parodyti pokyčius, turime paleisti praeitį. Jis asocijuojasi su Skorpionu – nepagaunamu vandens ženklu, kurį apibūdina jo paslaptingas nusiteikimas. Plutonas kiekvieną ženklą perkelia maždaug per 14–30 metų ir kiekvienais metais grįžta atgal maždaug 185 dienas. Kai Plutonas grįžta atgal, mūsų prašoma paleisti tai, kas mums nebetarnauja, kad galėtume transformuotis į geresnę savo versiją.

Kas yra Chironas ir ką jis reiškia?

Chironas, kaip rašoma-asteroido ir kometos hibridas, atrastas 1977 metais, diametras apie 170 km. Jo orbita yra tarp Saturno ir Urano, ir jis yra pirmas identifikuotas naujų objektų, kurių orbitos randasi tarp Jupiterio ir Neptūno, narys. Aplink Saulę apsisuka maždaug per 51 metus, pereinant per Zodiaką.

Graikų mitologijoje Chironas buvo kentauras, pusiau arklys, pusiau žmogus. Jis buvo išmintingas, didvyrių mokytojas, tačiau jį sužeidė nuodais ištepta Heraklio strėlė. Chironas kentėjo nuo negyjančios žaizdos ir, norėdamas išvengti amžino skausmo, atsisakė savo nemirtingumo.

Chirono simbolis astrologijoje suvokiamas labai skirtingai. Kai kurios mokyklos priskiria jam svarbų vaidmenį, net prilyginant kitoms planetoms ar net priskiriant Svarstyklių ženklo valdovo atributus. Tačiau dauguma astrologų nesuteikia Chironui tokios svarbos. Jis traktuojamas kaip asteroidas ir jo reikšmė priklauso nuo jo pozicijos horoskope.

Chirono vieta horoskope ir jo reikšmės yra gana įvairios. Jo simbolinė reikšmė grindžiama senovės graikų mitologija ir astronomijos faktais. Chirono dualumas ir dvejopa prigimtis atskleidžia sunkiai suderinamus dalykus ir gebėjimą derinti prieštaringus pradus. Tai gali rodyti pasirinkimo problemas ar net turėti įtakos gyvenimo vietoms.

Ankstesniais laikais astrologai dažnai Chironą apibūdindavo kaip “žaizdų gydytoją”. Tai simbolizuoja gilias žaizdas ir pastangas jas išgydyti, kai įgyjame išminties ir galių įveikti savo iššūkius. Chirono padėtis Zodiako ženklų sistema retai turi didelę įtaką individualioms charakteristikoms, nes jis prasilenkia su kiekvienu ženklu tik po keletą metų.

Taigi, Chirono reikšmė astrologijoje yra daugialypė ir priklauso nuo interpretacijos. Jo simbolika glaudžiai susijusi su senovės graikų mitologija, kur jis buvo išmintingas kentauras, pusiau arklys ir pusiau žmogus. Chironas yra žinomas kaip žaizdų gydytojas ar net žaizdų gydytojas artai sužeistas gydytojas.

Kuo skiriasi horoskopai nuo taroskopų?

Asmeninis horoskopas ir taro taroskopas yra dvi skirtingos sistemos, kurios abi yra naudojamos įžvalgoms apie savo gyvenimą atskleisti. Asmeninis horoskopas pagrįstas dangaus kūnų išsidėstymu žmogaus gimimo metu. Tai apima Saulės, Mėnulio, planetų ir kitų astrologinių veiksnių padėties analizę, kad būtų galima gauti informacijos apie įvairius individo gyvenimo aspektus, tokius kaip asmenybės bruožai, stiprybės, silpnybės ir galimos galimybės ar iššūkiai.

Kita vertus, taro taroskopas naudoja taro kortų kaladę, kad pateiktų gaires ir atsakymus į konkrečius klausimus ar rūpesčius. Kiekviena korta kaladėje turi simbolinius vaizdus ir reikšmes, kurias interpretuoja skaitytojas. Taro skaitymai dažnai tyrinėja pasąmonę, emocijas ir dvasinius žmogaus gyvenimo aspektus. Kortelės gali atskleisti įvairias situacijas, galimus rezultatus ir patarti priimant sprendimus.

Koks yra asmeninio horoskopo tikslas?
Horoskopas nėra tik paprasta diagrama, rodanti planetų išsidėstymą Zodiako juostoje. Astrologas kruopščiai analizuoja žmogaus horoskopą ir, remdamasis horoskopo iššifruota informacija, sukuria išsamias ir konkrečias ataskaitas. Astrologija nesmerkia – ji tiesiog YRA. Ji mums nepasako, kas yra „gerai“ ar „blogai“, ji tik nurodo, kokia yra įtaka. Šią informaciją interpretuojame patys pritaikydami ją savo gyvenime, sukuriate aplinką, jog užtikrintumėte minimalų diskomfortą ir didžiausias sėkmės perspektyvas.

Patirtis rodo, kad dažniausiai vertingiausia informacija, kurią galime gauti iš diagramos, yra suvokimas apie tas kliūtis ir įtampą, kurią turime įveikti, kad galėtume augti ir pildyti savo gyvenimą pagal savo individualias vertybių sistemas. Susipažinkite su savo tikruoju savimi, įsigilinę į savo gimimo diagramą. Išmeskite spėliones iš savo gyvenimo ir pažinkite savo asmenybę bei stipriąsias puses astrologiniu lygmeniu.

Užsisakyk savo asmeninį profesonalų astrologinį horoskopą !

Išgirsk istoriją kurioje pagrindinis herojus esi tu !

Pasidalinkite šiuo straipsniu