Apie Mane

Kas ?

Sveiki! Aš esu Svetlana Kūgienė.
Mano gyvenimą galima apibūdinti vienu žodžiu – paslankus. Turėjau apie tuziną darbų: prekybos ekspertė, reklamos specialistė, psichologė, socialinė darbuotoja, redaktorė ir net gyvenimo trenerė ( apie 3 minutes ), bet visą gyvenimą – kiekvieną minutę siekiau turėti savo nuosavą verslą.

Metams bėgant įgijau begales žinių, įgūdžių ir supratau, kad noriu padėti žmonėms ir dirbti su jais. Viskas paaiškėjo Jungtinėje karalystėje ten išmokau valgyti su kiniškomis lazdelėmis ir galutinai supratau kokio tipo verslą turėti noriu.

Ir per visą mano įvairią karjerą žmonių konsultavimas, bendravimas su jais visada buvo mano mėgstamiausias užsiėmimas. Turiu “milijoną” sąsiuvinių, kiekviename iš jų gausu įvairiausių konspektų ir minčių.

Sužinojusi, kad yra psichologų kurie domisi Taro kortomis ir būrimais, bei jas naudoja savo praktikoje pradėjau domėtis Taro kortomis ir jos man tapo neatsiejamu instrumentu mano praktikoje.

Šis tinklalapis kaip kavinė skirtas mums dviem susėsti ir pasikalbėti apie gyvenimą, užsisakant tik kavos, nes nežinome ką valgyti. Netrukus vienas iš mūsų grąžins kavą ir užsisakys kokteilį supratęs, jog nori kokteilio, o po jo ir žiūrėk eis užkandžiai ir pilni pietūs…

Leonardas Cohenas yra pasakęs: „Visur yra plyšys, viskas įtrūksta, bet būtent taip šviesa ir patenka į vidų“.

Esu pasirengusi padėti rasti atsakymą į Jums rūpimą klausimą, išsiakinti kokiu būdu galima paveikti situaciją ir kaip priimti teisinga sprendimą.


Mane galėjote matyti

Socializuokimės kartu
Rinkdamiesi mane Jūs prisijungiate prie tikros ir aktyvios tūkstantinės žmonių grupės nuomonių, kurie mano, kad GALIU padėti žmonėms!
Elana Youtube Kanalas
Elana Taro kortų būrimas
@Elanalt
2760 prenumeratorių
314 vaizdo įrašai

@elana.lt


Įrašai

Sekėjų
Sekti Instagram

Naujausi Įrašai

Žiūrėti daugiau

Mano išsilavinimas ir kvalifikacija

Psichologijos mokslo bakalauras

2012 metais Gruodžio 6d. sėkmingai užbaigiau psichologijos bakalauro studijas ( Psychology bachelor BS ) Hertfordšyro universitete ir įgijau psichologės išsilavinimą.

2006 metų Sausį išvykau į Jungtinę Karalystę. Turėdama verslo organizavimo supratimą ir įgūdžius bandžiau save realizuoti kitoje šalyje ir pradėti ten savo verslą.

Pradirbusi visų tipų darbus daugiau nei metus jau žinojau, kad gyvenimo tikslai pas mane pasikeitę. Laisvu laiku skaičiau knygas vien tik apie žmogaus psichologiją, sąmonę, protą, pasaulėžiūrą. Tuo metu mano mokytojai buvo tokie autoriai kaip: B. F. Skinner, Sigmund Freud, Lev Vygotsky, Erik Erikson, Ivan Pavlov - tai žmonės kurie man davė visą suvokimo pagrindą apie žmogaus vidų.

2008 metais psichologijos studijoms pasirinkau Hertfordšyro universitetą. Jis atitiko visus tuometinius mano standartus - tai universitetas su gilia istorija ir nepriekaištinga reputacija. Įkurtas daugiau nei prieš pusę šimto metų universitetas sugebėjo išlaikyti kokybę lyg šių dienų.

Prie jau esamo žinių bagažo universitetas man padėjo pilnai suprasti pasaulį, suteikė neįkainojamus sugebėjimus ir žinias, o autoriai kaip Leon Festinger, Albert Bandura, William Bridges, Daniel Goleman, James N. Butcher, Viktor E Frankl galutinai suformavo mane kaip psichologe.

Taro kortų mokslas

Manau jau pastebėjote, kad nesiasocijuoju su raganomis ir burtais. Tinklalapyje tikrai nepamatysite ir visokių keistų daiktų, nevilkėsiu mistinių drabužių ir nesimelsiu lietaus Dievams – būtent tokių ir dar daugiau stereotipų žmogus gali išvysti lankydamasis panašaus pobūdžio tinklalapiuose.

Taro kortos jums tiksliai nepasakys, kas nutiks, tačiau gali numatyti, kas gali nutikti, remiantis Jūsų dabartinėmis aplinkybėmis. Kortos padeda Jums būti savo ateities kūrėjas, o ne auka. Būrimo rezultatas ir teisingumas priklauso pilnai nuo specialisto . Jei tarologas moka dirbti su kortomis (puikiai žino reikšmes, moka susieti jas tarpusavyje, teisingai analizuoja) jis Jums gali padėti išspręsti bet kokią problemą.

Mano tarologės pagrindas pastatytas iš geriausių šios srities specialistų: Korrin Kenner, Hojo Banzhoff, Jozeph Campbell, Pol Foster Keisi, William Wynn Westeott, S.LMac Gregor Mathers, Arthur Edward Wait, Eliphas Levi, Jean Baptiste Alliette. 

Jums turbūt šios pavardės nereiškia nieko, tačiau visi šie daktarai, filosofai, rašytojai, lingvistai, psichologai, okultistai, atstrologai ir yra pagrindas šių dienų Taro mokymų, kuriuos siūlo praeiti begalės specialistų.

Asmeniškai užtrukau keletą metų kol viską išmokau ir tapau kuo esu dabar. Prie viso šito milžiniško žinių lobyno prisideda mano psichologės ir socialinio darbo patirtis su žmonėmis. Nuoširdžiai manau, kad esu kvalifikuota padėti kiekvienam žmogui kiekvienoje situacijoje.

Nauji verslo įgūdžiai ir žinios

Esu minėjusi, jog mano gyvenimą pakeitė psichologijos ir jos atšakų atradimas - BET ilgalaikis tikslas niekada nebuvo pasikeitęs. Jau turėdama gyvenimo patirties į savo gyvenimą įpūčiau disciplinos ir konkretumo - netrukus jau žinojau kaip susieti savo tikslą ( verslo kūrimas ) su aistra kuri visuomet buvo bendravimas su žmonėmis.

Kadangi jau turėjau Prekybos vadybininko kvalifikaciją, nes buvau užbaigusi Vilniaus kolegiją - mokslus tęsiau 2013 metais įstodama į tą pačia Vilniaus kolegija ir 2014 sėkmingai užbaigiau Prekybos vadyba, bei įgavau jau Verslo bakalauro laipsnį. Keliauti į kitą lygi neskubėjau, norėjau įgauti praktinių žinių aplink jau esamą žinių bagažą, o ir įsitvirtinti Lietuvoje reikėjo laiko.

Tuomet supratau, kad mano perspektyvos nėra didelės ir pasirinkimo didelio aš neturiu. Teorija pas mane buvo aukščiausiame lygyje, bet trūko praktikos. Be to nereikia baigti universitetų, jog suprastumėme, kad pradėti naują verslą reiškia naujas išlaidas.

Nusprendžiau trejetą metų padirbėti, mokiausi vokiečių kalbos, skaičiau naujas knygas ir dirbau pagal išsilavinimą - tiesiog gyvenau. Sutikau begale įdomių žmonių įgijau ne tik teorinių žinių dirbant su žmonėmis, bet ir norimos ir taip reikalingos praktikos. Galima sakyti dreifavau link reikalingo katarsio kuris mane ir pastūmės kilti į kitą lygį.

Socialinis darbas ir naujos galimybės

Gyvenimas man pametėjo dar vieną iššūkį. Sužinojau apie neblogas galimybes užsienyje prižiūrint psichologiškai ir fiziškai reiklius žmones. Kaip tyčia jau antrus metus mokiausi vokiečių kalbos, šis sutapimas padidino šansus gauti neblogai apmokamą darbą pakankamai konkurencingoje užsienio rinkoje. Iki tikslo įgyvendinimo trūko tik socialinio darbo įgūdžių.

Mano laimei su jau esamais sugebėjimais galėjau įgauti taip reikalingą socialinio darbo bakalaurą vos per vienus metus. Sėkmingai 2018 metais pabaigiau papildomas studijas Mykolo Romerio Universitete ir įgijau Bakalauro laipsnį socialiniame darbe. Tai buvo paskutinė puzlės dalis kurią užpildžius gavau norimą poziciją.

Gerai supratau, kad tai ir bus pagrindinis mano būsimo ir taip norimo verslo įkūrimo, bei kitų žmogiškų norų pagrindas ir šaltinis. Kelerius metus dirbau Vokietijoje ir Šveicarijoje taip stiprindama ne tik kalbos žinias, tačiau ir psichologijos, socialinio darbo įgūdžius. Viso to dėka šiai dienai turiu didelės praktinės patirties su psichologiškai reikliais žmonėmis.

O skyrelis šis vadinasi socialinio darbo Magistras, todėl, kad šiuo metu studijuoju būtent tai - pabaigus atnaujinsiu šį skyrelį jau su naujutėlio diplomo nuotrauka ! 🙂

Man dažnai užduodami klausimai

Pateiksiu dažnai užduodamus klausimus kurie netiesiogiai susiję su mano teikiamomis paslaugomis, tačiau verti turėti atsakymą ir manau būtent “apie mane” skyrelyje tie atsakymai puikiausiai derėtų.

Taip, neatliksiu taro kortų būrimų apie gimimus ar mirtis. Taip pat nediagnozuosiu sveikatos būklės ir nenumatysiu sveikatos problemų baigties.

Tarologas atlieka būrimą. Jo metu traukiamos Taro kortos. Kiekviena jų turi savo prasmę. Taip jis gali kortų pagalba papasakoti apie Jūsų praeitį, padėti susigaudyti dabartyje ir visą tą informaciją apdorodamas – nuspėti ateitį.

Galite klausti apie bet kurią savo gyvenimo sritį ( meilę, santykius, finansus, karjerą, dvasingumą ir t.t ), tačiau visada turite atminti, kad klausimai turi būti atviri. Be to jei užduodate klausimą, kurį būtų galima interpretuoti įvairiais būdais, paaiškinkite, apie ką/ko klausiate, t. y. jei klausiate apie savo darbą ir turite du darbus, nurodykite apie kurį darbą klausiate.

Deja, ne, dėl pasaulinės pandemijos turėjau atsisakyti visų šitų idėjų, tačiau tai suteikė man energijos ir išradingumo sukurti paslaugas aplink internetą. Ar tai būtų vaizdo skambutis ar įrašas viskas tikrai labai patogu, galite ir gauti tekstinį būrimo variantą!

Visos Taro kortos kurias būrėja traukia ir deda – vadinama dėlione. Tai yra tam tikra kortų kombinacija kurios pagalba būrėja atsako į Jūsų užduotą klausimą ir pilnai išsiaškina situaciją.