Sąlygos ir Taisyklės

Elana.lt vadovaujasi nuostatomis ir sąlygomis su kuriomis Jūs sutinkate užsisakydami bet kokią būrimo paslaugą ar naudodamiesi bet kokia kita Elana.lt teikiama paslauga.

Teikiamos paslaugos ir įsipareigojimai

 • Elana.lt teikia būrimo taro kortomis paslaugą išskirtinai internetu.
 • Paslaugas Elana.lt tinklalapyje galima užsisakyti tik iš anksto užpildant rezervacijos formą.
 • Užsisakant būrimą – paslaugos gavėjas privalo atsiskaityti pilnai ir iš anksto prieš gaudamas paslaugą.
 • Atsiskaitymas vyksta per Paysera arba Stripe sistemą, tai priklauso nuo paslaugos gavėjo pasirinkto apmokėjimo metodo.
 • Elana.lt neprisiima atsakomybės už paslaugos gavėjo įvestas klaidas užsakymo metu.
 • Reiktų žinoti, kad paslaugos tipo keisti negalima, tačiau užsakytų paslaugų datą ir laiką galima keisti likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki paslaugos suteikimo pradžios laiko susisiekiant su Elana.lt.

Užsakovas įsipareigoja:

 1. Pilnai apmokėti teikiamas paslaugas legaliais būdais.
 2. Nurodyti teisinga informaciją, kuri reikalinga paslaugai atlikti.
 3. Nenaudoti gaunamų paslaugų neteisėtais tikslais.

Paslaugų teikėjas įsipareigoja:

 1. Teikti paslaugas kurias užsisakė paslaugos gavėjas JEIGU tai neprieštarauja LR įstatymams, darbo etikai ar šiomis aplinkybėmis.
 2. Paslaugos teikimo laikotarpiu konsultuoti užsakovą klausimais susijusiais su užsakyta paslauga.
 3. Grąžinti užsakovui sumokėtus pinigus, jei paslauga neatliekama.
 4. Pranešti iš anksto, jei paslaugos teikimo terminas keičiasi.

Paslaugos atšaukimas:

 1. Pagal Lietuvoje galiojančius daiktų/paslaugų grąžinimo taisykles, pirkėjas turi teisę per 14 dienų atšaukti užsakymą be jokios pateisinamos priežasties ir atgauti sumokėtus pinigus. Tai yra įmanoma iki paslaugos teikėjui ( Elana.lt ) perdavus paslaugą vartotojui.
 2. Grąžinimo atveju pinigai pervedami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios Užsakymas buvo pateiktas per 10 darbo dienų.

Po paslaugos suteikimo pinigai negrąžinami, net jei ir paslaugos gavėjas mano, jog paslauga nebuvo suteikta taip, kaip jis tikėjosi.

Teikimo sąlygos

Visos užsakytos paslaugos yra teikiamos tik gavus išankstinį apmokėjimą.

Gavus apmokėjimą paslaugos gavėjas gaus automatiškai sugeneruotą sąskaitą faktūrą, bei el. laišką su visa informacija apie užsakytą paslaugą ir jos vykdymą  elektroniniu paštu kurį paslaugos gavėjas nurodė pirkimo metu.

 • Užsisakant būrimą internetu paslauga bus suteikta bus per “Zoom” programą laiku kurį nurodė rezervacijos metu. Su juo bus susisiekta kontaktiniais būdais prieš suteikiant paslaugą.
 • Jei yra užsakomas vaizdo įrašas – tokiu atveju paslaugos gavėjas paslaugą gaus elektroniniu paštu kuriame ras nuorodą į vaizdo įrašą “Youtube” platformoje per 3 darbo dienas nuo paslaugos užsakymo.
 • Jeigu užsakovas nepasirodo sutartu laiku tokiu atveju yra įrašomas paslaugos vaizdo įrašas ir nusiunčiama užsakovui. Toks vaizdo įrašas bus laikomas kaip pilnas paslaugos suteikimas.

Aplinkybės dėl kurių galiu atsisakyti suteikti užsakytą paslaugą

Jei užsakymas yra apmokėtas, pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas per 3 darbo dienas.

 

 • Esate jaunesnis nei 17 metų.
 • Manau, kad tai gali neigiamai paveikti jūsų psichinę sveikatą. Patarčiau visiems, kurie sirgo psichikos ligomis, kurios pasireiškė psichozės epizodais, kliedesiais ar paranoja, nesinaudoti taro būrimais, kad nepablogintumėte esamos būklės. Jei turite psichikos sveikatos problemų, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistus. Mano teikiamos paslaugos nepakeičia profesionalių psichikos sveikatos paslaugų ir niekada neturėtų pakeisti gydytojo, teisininko ar kito licencijuoto specialisto.
 • Manau, kad tampate priklausomas nuo taro kortų būrimo.
 • Manau, kad bandote gauti informacijos apie ką nors kitą be jo sutikimo / žinios.
 • Prašašote numatyti mirtis, gimimų ar ligų baigtį arba diagnozuoti sveikatos problemas.
 • Jei manęs paprašysite burti apie  prakeikimus ar demoniškas jėgas. Nors kiekvienas žmogaus įsitikinimai yra laukiami, mano būrimas grindžiamas koncepcija, kad kiekvienas žmogus yra savo likimo šeimininkas, ir aš visada sutelkiu dėmesį į tai, kaip galite nustatyti savo rezultatą, prisiimdami asmeninę atsakomybę už savo pasirinkimus, sprendimus ir elgesį. Aš nepašalinu prakeikimų ar demoniškų jėgų rodmenų.
 • Esate grubus, įžeidžiantis ar nepagarbus ar agresyvus.

Atkreipkite dėmesį, kad pasilieku teisę atsisakyti bet kokio būrimo be paaiškinimo. Nepriimkite to asmeniškai, jei atsisakau burti, nenoriu įžeisti.

Dėl pakartotinių bandymų iš naujo rezervuoti atmestą paslaugą gali būti taikomi administravimo mokesčiai.